top of page

Obchodní oddělení hledá

Obchodní zástupce

společnost POKART spol. s r. o., výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce. Nabídka je na HPP s výkonem práce v provozovně Holešov.

Požadujeme:

  • zkušenosti s obchodováním, zkušenosti v kartonáži výhodou

  • výborné komunikační schopnosti

  • znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ)

  • znalost MS Office

  • řidičský průkaz skupiny B

  • samostatnost i práci v týmu

Náplň práce:

  • kontaktování nových zákazníků a péče o přidělené zákazníky

  • ve spolupráci s grafikem a konstruktérem hledání nejlepšího řešení pro zákazníka

  • tvorba kalkulací, nabídek, zadání kupních smluv do výroby

  • služební cesty většinou v rámci ČR a SR

Nabízíme:

  • nástup ihned/dohodou

  • základní mzda, plus prémie a benefity z dosažených výsledků

  • práce v moderním a čistém prostředí

  • každoroční Inflační dorovnání mzdy

  • podíl na zisku společnosti

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování

  • 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna

  • pevná měsíční věrnostní odměna

  • odměny při pracovních a životních jubileích

  • smlouvu na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou

  • V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail.

  • Kontakt: Miloslava Vrobelová, tel.: 604 344 033, životopis zasílejte: kariera@pokart.cz

(volat po-pá 7 – 15h)

Skladník

Společnost POKART spol. s r.o., výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek hledá pracovníka na pozici skladník – řidič VZV. Nabídka je na HPP s výkonem práce v provozovně Průmyslové zóny v Holešově.

  • vykládka a nakládka nákladních vozidel

  • zaskladnění palet do skladových regálů

  • vyskladnění palet do výroby

  • evidence skladových pohybů čtečkou čárových kódů

Požadujeme:

  • oprávnění k řízení VZV

  • i krátkodobá zkušenost s VZV výhodou, ne podmínkou

  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu (noční směna 1 týden za dva měsíce)

       pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • mzda dle výkonu 25 – 50 000 Kč

  • každoroční inflační dorovnání mzdy

Údržbář

Společnost POKART spol. s r.o., výrobce obalů z papíru, kartonu a lepenek hledá pracovníka na pozici údržbář/mechanik. Nabídka je na HPP s výkonem práce v provozovně Průmyslové zóny v Holešově.

Požadujeme:

  • pracovitost, spolehlivost a zručnost

  • vyučený v oboru

  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • mzda dle dosaženého výkonu, 25 000 – 50 000 Kč

  • dvousměnný provoz

  • Kontakt: Štefan Vrobel, vrobel@pokart.cz, tel.: 602 750 045

  • (volat po-pá 7 – 15h)

+420 604 344 033

Představení pracovních pozic

Kreslicí plátno 1 kopievidea.png

skladník

Kreslicí plátno 1 kopie 2videa.png

výsekový stroj BOBST

Kreslicí plátno 1 kopie 3videa.png

tiskový stroj
KBA

Kreslicí plátno 1 kopie 4videa.png

balení

Kreslicí plátno 1 kopie 5videa.png

lepicí plotr
FELIX

Kreslicí plátno 1 kopie 6videa.png

lepení

bottom of page