top of page

Technologie

1_edit_edited_edited_edited_edited.jpg
tisk
HD2A9298_edit.jpg

tisk

Naše možnosti v oblasti tisku a povrchových úprav jsou prakticky neomezené - od ofsetového tisku v 7 barvách přes flexotisk až po speciální povrchové úpravy jako slepotisk, ražba a jiné.

kašírování

kašírování

Kašírování je proces, při kterém dochází ke spojení dvou různorodých materiálů lepením. Lze tak například kašírovat natírané lepenky s vysoce kvalitním ofsetovým tiskem na vlnité lepenky - vznikají tak vzhledově i užitně hodnotné obaly. Vlastníme 2 kašírovací automaty, které dovolují kašírovat a dokáží vyprodukovat v součtu až 18000 archů/hod.

2_edit.jpg

výsek

Vlastní tvar obalu se vytváří na výsekových automatech - ty prostřednictvím tzv. matric (výsekových forem) dokážou do materiálů o tloušťce až 9 mm sekat libovolné tvary. Vlastníme 4 výsekové automaty a jejich maximální sečtený výkon by za ideálních podmínek činil bezmála 20 000 archů za hodinu.

výsek
1_edit_xx.jpg
xx_edit.jpg
lepení

lepení

Vlastníme 3 lepičky s možností až 6-ti bodového lepení. Díky možnosti aplikace tavného lepidla umíme slepit i materiály potažené laminem nebo opatřené UV lakem. Za 1 hodinu jsme schopni slepit až 40 000 přířezů. 

b_cardboard-boxes-on-conveyor-roller-in-6FZMTWA-1075x605_edited.jpg
výroba krabic

výroba klopových krabic

Náš in-line casemaker EMBA240 umí vyrobit v jedné operaci až 13 000 klopových krabic za hodinu s 2  barevným potiskem v jednom průjezdu.

krabice s uchom.jpg
Aplikátory

speciální aplikátory

Vlastníme stroj na vlepování odnosných uch, stroj na vlepování odtrhových a oboustranných pásek, lepicí plotr pro lepení velkých přířezů (POS stojanů) a vlepování okýnek, polyjoiner pro lepení konstrukce 2v1 a lepení velkých kartonů ze 2 kusů.

1_edit.jpg

další

Dále na přání zajistíme potisk UV barvami na nesavé materiály, opatření tisku UV laky či laminem, horkou nebo studenou ražbu.

bottom of page